Okey Oyunu

Okey Oyunu Salonları

Eğer canınız sıkıldı ve okey oynamak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu sevinçle belirtmek isteriz. Okey oyunu seçeneğini sizlere sunan okey plus uygulaması sayesinde oyun seçeneğini çift taraflı yaşayabilirsiniz. Dilerseniz 2 kişilik ya da 4 kişilik oyunlar ile bu uygulama sizlere seçim şansı sunmaktadır. Ayrıca oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz ama arkadaşlarınızla oyuna giremiyorsanız üzülmenize gerek yoktur yine oynayabilirsiniz. Çevrimiçi bir platform olan bu uygulama üzerinde, sizin gibi arkadaşı olmadan oyuna giren birçok oyuncu bulunmaktadır. Sistem üzerinden sizin gibi oyunu oynamak için arkadaş arayan insanlar bir araya getirilerek o oyuncular ile oyun oynamanıza imkân sağlamaktadır.

Okey Oyunu Nedir

Tüm bunlara ek olarak birçoğumuzun sinirini bozan oyunu terk eden oyuncular vardır. Diğer bazı uygulamaların aksine bu uygulama da bu oyunculara sinir olmanız gerekmektedir. Bunun sebebi sistem üzerine yazılmış olan oyun botu sayesinde karşınızda oyuncu olmasa bile bot devreye girerek oyunun devamlılığını sağlamaktadır. Okey oyunu nedir uygulaması sayesinde böyle bir probleme yer yoktur. Hem de bazen, bazı oyuncular çok uzun süre oynaması sürebiliyor bu soruna çözüm getirmek için de her oyuncu için oyunu oynaması için belirli bir süre verilmiştir. Bu süreyi aşan kullanıcılar için, sistem tarafından onların ellerinden rastgele bir taş oynanmaktadır. Bu taş okey de olabilir, tabi olmayabilir de.

Bu uygulama üzerinden oynadığınızda taş dizme ve dağıtma gibi sevilmeyen özelliklerin de ortadan kalktığını biliyor muydunuz? Okey oyna karşılıklı özelliğini sunan bu uygulamanın sisteminde, oyuna başlar başlamaz taşları dağıtma ve dizme işlemi yapılmaktadır ve gerçeğin aksine kesinlikle hile gibi bir durumun olmadığına emin olabilirsiniz. Bu oyunla birlikte istediğiniz yer de ve istediğiniz zaman okey oyunu deneyimleyebilirsiniz hem de ücretsiz bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Okey Oyununa Nasıl Başlaya Bilirim

Sürekli uygulamanın iyi yanlarından bahsettik. Tüm bu güzel özelliklerin yanı sıra bu uygulamanın olumsuz yanları da mevcuttur. Bunlardan bir tanesi gerçek okey deki hazzı alamamaktır. Gerçek okey oynarken arkadaşlarınızla oynamak zorundasınız ve her arkadaşınız oynamak istemeyebilir ve vaktinizi çalmaktadır ama gerçek okey oynarken ki o tatlı gerilim ortamını, o muhabbeti ve oyunun sonucunda birbirinize elinizi gösterirken ki tartışmaları yapamamaktasınız.

 Ama gerçek okey oynamanın şartı her zaman sağlanamıyor. Gerçek okey oynamak için zaman, insan ve yer gerekiyor. Tüm bu şartlar her zaman sağlanamadığı durumlarda imdadınıza bu uygulama yetişiyor. Bu uygulamayı daha önce denemediyseniz acilen denemenizi öneririz ve iyi oyunlar dileriz.

Sizlerden rıca ederek belirtmek isteriz lütfen sayfamız ve sitemiz hakkındaki görüşlerinizi ve fikirlerinizi alt kısımda yorum bırakarak ve yıldızlı seçeneğimizden sayfamıza puan verirseniz seviniriz.

OkeyOdasi.NET Ülkemizin En Sevilen Okey Odaları Oynama Sitesi


Heyecandan Deli Oluyorum Nedenmi Herkes Okey Oynuyor ve ben Kazanamıyorum :)

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.